В Раді схвалили Закон про концесії в першому читанні

В Раді схвалили Закон про концесії в першому читанні

В Раді схвалили Закон про концесії в першому читанні.  Про це на свої сторінці у Facebook, повідомив мінстр інфраструктури України Володимир Омелян.

"Закон про концесії в першому читанні схвалено! 240 голосів - ЗА!" - повідомив міністр.

Власність залишається державною, але тепер є шанс залучити стратегічних світових інвесторів в економіку України на прозорих умовах. Для держави - це збільшені надходження до державного бюджету, тисячі нових робочих місць, нові технології і прозора бізнес-культура та правила.

Ми починали цю роботу ще наприкінці 2015 року як проект закону для концесії інфраструктури. Далі, спільно з Мінекономіки, ЄБРР, IFC, Hogan Lovells, численними українськими, європейськими, американськими експертами, ЕВА, АСС, провідними світовими компаніями - як універсальний закон для іноземних інвестицій в українську економіку.

Тепер, доопрацювати і повинні проголосувати в другому читанні і в цілому.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x