В Одесі стартував перший день аграрної конференції GRAIN UKRAINE

В Одесі стартував перший день аграрної конференції GRAIN UKRAINE

24-25 травня в Одесі пройде аграрна конференція GRAIN UKRAINE.

У заході візьмуть участь більше 25 спікерів з усього світу, та більше 450 учасників професіоналів аграрнику, серед них: Віктор Довгань, заступник міністра інфраструктури України з європейської інтеграції; Максим Широков, генеральний директор групи терміналів Risoil S.A.; Антон Саболевський директор департаменту стратегічного розвитку та інвестиційної політики «Укрзалізниця»; Микола Мірошниченко, директор з логістики компанії Kernel; Валерій Ткачов, заступник директора з логістики компанії Wilmar International.

Програма першого дня конференції передбачає спілкування та зустрічі один-на-один для переговорів і підписання ділових контрактів. У розпорядженні будуть переговорні кімнати кращого залу Одеси, зони відпочинку і відкрита тераса з баром і прекрасним видом на місто. 

Учасники Аграрної панелі обговорять такі теми:

Формування доданої вартості в агросфері: як агрокомпаніям заробляти більше? Які інновації потрібно застосовувати в зерновій сфері сьогодні і яка роль України на глобальному ринку AgTech? Модерує Андрій Длигач, директор Advanter Group.

Учасники панельної дискусії:

 • Дмитро Мотузко, керівник проекту «АдампольСоя» компанії «АТК»
 • Андрій Кіяненко, начальник відділу з впровадження інноваційних МХП
 • Богдан Кривицький, заступник генерального директора з інновацій ІМК
 • Артем Бєлєнков, засновник Smart Farming

Учасники Фінансової панелі обговорять такі теми:

Перспективи фінансування українського агросектора, аналіз існуючих політичних економічних ризиків, а також вартість фінансування. Модератор – Владислава Магалецька-Рутицька, віце-президент SigmaBieyzer в Україні.

Учасники панельної дискусії:

 • Маріна Петров, заступник голови Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) в Україні.
 • Олена Волошина, керівник діяльності ІFC в Україні
 • Олексій Пархомчук, інвестиційний директор фонду ІFU
 • Дмитро Татарко, начальник управління по роботі з підприємствами АПК «Укрэксимбанка»
 • Олександр Існюк, директор департаменту корпоративного бізнесу «Укргазбанка»
 • Руслан Співак, директор корпоративного бізнесу «Райффайзен Банк Аваль»
 • Артем Гавришин, директор центру по роботі з великими корпоративними клієнтами агропромислового комплексу UKRSIBBANK BNP Paribas Group

Конференція GRAIN UKRAINE – це міжнародна галузева платформа для діалогу найбільших представників агроринку, керівників українських агропродовольчих компаній, комерційних та інвестиційних банків, а також технологічних трендсеттерів в агросфері. Тут обговорюються останні тренди аграрного ринку, а також розвиток стійких бізнес-моделей і впровадження технологічних агроінновацій.

Конференція GRAIN UKRAINE існує з 2016 року - це якісно новий формат за участю ключових гравців світового агроринку, який забезпечує новий рівень дискусії.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x