В МІУ відбудеться нарада щодо вирішення питань стосовно ОТК та обсягів перевірки технічного стану транспортних засобів

В МІУ відбудеться нарада щодо вирішення питань стосовно ОТК та обсягів перевірки технічного стану транспортних засобів

З метою вирішення питань стосовно обов’язкового технічного контролю та обсягів перевірки технічного стану транспортних засобів 21.02.2019  о 16 год. 00 хв. кім. 303 в приміщенні Міністерства інфраструктури України (м. Київ, пр. Перемоги, 14) під головуванням Міністра інфраструктури Володимира Омеляна відбудеться нарада за участю представників Мінінфраструктури, Мінекономрозвитку, НААУ та суб’єктів господарювання, діяльність яких пов’язана з проведенням обов’язкового технічного контролю.

Запрошуємо взяти участь у зазначеному заході суб’єктів господарювання, діяльність яких пов’язана з проведенням обов’язкового технічного контролю.

Раніше ми повідомляли, що в Україні з 1 травня зміниться порядок проходження перевірки техстану транспортних засобів

Читайте також: Техогляд по новому: Власники вантажівок і автобусів вийшли на акцію протесту (Відео)

 

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x