В Краматорську після реконструкції урочисто відкрили автовокзал

В Краматорську після реконструкції урочисто відкрили автовокзал

7 червня в місті Краматорськ після реконструкції урочисто відкрили автовокзал.

Автомобільна станція була відбудована на кошти східних автовокзалів, ремонт тривав майже два роки і коштував близько 4 мільйонів гривень.

Після реконструкції на автовокзалі обладнані комфортний зал очікування, оновлені каси, є табло з поточною інформацією відправлення автобусів.

З'явився новий санвузол, кімната матері і дитини, де мами можуть перевдягнути, нагодувати або ж просто заспокоїти дитину, медпункт, який повністю обладнаний для надання першої медичної допомоги.

Також слід відмітити, що скрізь передбачені умови для людей з обмеженими фізичними потребами – це зручні пандуси, спеціальні санвузли і т.д. На відкритті були присутні маломобільні люди, які самі протестували інфраструктуру автовокзалу і змогли самостійно без труднощів нею користуватися.

Директор ТОВ «Східні автовокзали» Тимофій Шкіндер більш детально розповів про те, які роботи були зроблені.

«Ще недавно стояло питання про закриття АС у зв'язку з аварійним станом будівлі автостанції. Але ми розуміли, що Краматорськ зараз є обласним центром і тому він не може залишитися без транспортних воріт. За підтримки місцевої влади та депутатів міської ради ми приступили до проектування, а потім і до капітального ремонту. Зміцнили фундамент, несучі стіни, зробили внутрішні роботи. Тепер тут затишний зал очікування, кімната матері і дитини, камера зберігання, сучасні санвузли. Для водіїв передбачена кімната відпочинку. Особливу увагу ми приділили людям с обмеженими можливостями, зробили пандуси, кнопку виклику, каси для людей на інвалідних візках. Автостанція Краматорська - це перша капітально відремонтована АС  у Донецькій області, але не єдина. До кінця року ми плануємо завершити роботи на АС Бахмут і Покровськ, значна частина нашого трудового колетиву - це переселенці, і ми добре розуміємо як необхідно людям бачити покращення послуг на українській території».

Загалом новий автовокзал виглядає дуже добре, зважаючи на складну ситуацію, яка склалася на сході нашої країни та безпосередню близькість Краматорську до лінії розмежування.

Не дивлячись на те, що Донецька область втратила майже 50% пасажиропотоку, східні автовокзали знайшли кошти, щоб відремонтувати свої підприємства, за всіма нормами та зробити їх доступними для користування всіма групами населення.

Відкриття автостанції Краматорську
вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x