Укртрансбезпеку звинуватили у непрофесійності та саботажі

Укртрансбезпеку  звинуватили  у непрофесійності та саботажі

Підприємці, що працюють в українських портах звинувачують Державну службу з безпеки на транспорті в непрофесіоналізмі, упередженості та свідомому саботуванні міжнародного іміджу українських портів. 

Про це у офіційному листі до В.О. Начальника управління ДСБТ в Одеській області Куманову, та Голові ДСБТ, Ноняку повідомили у своєму відкритому листі представники компанію «Новик», що надає послуги агентування морського торговельного флоту у портах України. 
Представники Компанийії проідомили про те, що представники ДСБТ свідомо саботують роботу портів, суден та фірм, що надають послуги у портах. Все це, за словами Компанії, негативно відображається на міжнародном рівні, як України так і українських портів. 

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x