"Укрпошта" вводить послугу експрес-доставки за один день по всій Україні

"Укрпошта" вводить послугу експрес-доставки за один день по всій Україні

ПАТ "Укрпошта" з 1 квітня 2017 року вводить послугу експрес-доставки "Експрес пошта", згідно з якою, доставка в більшість міст і населених пунктів України здійснюватиметься за один день.

"Це буде доставка на наступний день в більшості міст України і за два дні в деякі регіони. Це вже впроваджено у Києві, а тепер буде у всій країні", - сказав в.о. гендиректора "Укрпошти" Ігор Смілянський агентству "Інтерфакс-Україна" в ході IV Всеукраїнського форуму Forum Zakupki в четвер.

За його словами, тарифи "Укрпошти" для відправлень великої маси по Києву та Україні на 30-40% нижче тарифів інших учасників ринку.

В. Смілянський також повідомив, що в квітні "Укрпошта" здійснить ребрендинг. "Три відомі світові компанії погодилися безкоштовно розробити для нас концепцію нового бренду. Перемогла одна з концепцій, нам нададуть її остаточний варіант у неділю і, думаю, ми його затвердимо", - сказав керівник ПАТ.

В. Смілянський додав, що ребрендинг передбачатиме новий логотип, новий слоган і нову колірну гамму.

ПАТ "Укрпошта" входить до сфери управління Міністерства інфраструктури, є національним оператором поштового зв'язку. Надає понад 50 видів послуг майже 12 тис. відділень по всій країні. Штат підприємства налічує 70 тис. працівників, з яких 33 тис. – листоноші, 13 тис. – оператори поштового зв'язку.

Джерело: Інтерфакс-Україна

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x