Укрпошта пришвидшила обробку відправлень в аеропорту Бориспіль.

Укрпошта пришвидшила обробку відправлень в аеропорту Бориспіль.

Як повідомив на своїй сторінці в Facebook Генеральний директор «Укрпошта» Ігор Смілянський, компанія, спільно з Аеропортом Бориспіль оновила вантажний термінал. До 2х вікон прийому вантажів додалось ще 3. В свою чергу розширення та оновлення терміналу надало можливість обробляти більше 50 рейсів на день.

Також були оновлені сканери, візки та іншу техніку. Для безпеки відправлень були встановлені десятки відеокамер. Задля пришвидшення обробки імпортних та експортних відправлень, були виділені спеціальні зони в термінали.

Потрібно зазначити, що за час керівництва Смілянским «Укрпоштою» компанія значно оновили рухомий склад, почала ремонтувати старі відділення та відкривати нові. Також була представлена нова концепція обслуговування малонаселених пунктів. Загалом, шлях, що пройшла «Укрпошта» можна назвати виходом з кризи. 

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x