Укрпошта приєдналась до Національної платіжної системи «Український платіжний простір»

Укрпошта приєдналась до Національної платіжної системи «Український платіжний простір»

Публічне акціонерне товариство Укрпошта приєдналось до Національної платіжної системи «Український платіжний простір» (НПС «ПРОСТІР») у якості еквайра. Про це повідомляється на сторінці Національного банку України в соцмережі Facebook.

"Відтепер" Укрпошта "зможе обслуговувати клієнтів з використанням платіжних карток системи" Простір ". Це буде сприяти розширенню платіжної інфраструктури для здійснення безготівкових платежів і дозволить збільшити обсяги безготівкових розрахунків в Україні, особливо в невеликих містах і селах", - зазначено в повідомленні.

Приєднання ПАТ «Укрпошта» до учасників НПС «ПРОСТІР» є одним з вагомих кроків у досягненні однієї з складових проекту Cashless economy, а саме розвиток безготівкових розрахунків.

Додатково

АТ «Укрпошта» отримала ліцензію Національного банку України на переказ коштів в національній валюті без відкриття рахунків №64 (від 17.04.2018р.) Система роздрібних платежів "Простір" створена Національним банком, дозволяє проводити розрахунки за товари і послуги, отримувати готівку та здійснювати інші операції з національною валютою за допомогою платіжних карток системи "Простір". На сьогоднішній день такі ліцензії мають 60 небанківська фінансова установа та національний оператор поштового зв’язку ПАТ «Укрпошта».

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x