Укрпошта продає облігації: уже отримано 150 млн грн

Укрпошта продає облігації: уже отримано 150 млн грн

Олександр Чернявський, перший заступник генерального директора з фінансових питань компанії повідомив про те, що національний поштовий оператор країни прийняв рішення про випуск облігацій. Уже було реалізовано перші облігації та отримано за них 150 мільйонів гривень.

«Випуск облігацій ПАТ «Укрпошта» - це, перш за все, можливість отримати додаткові інвестиції для розвитку головної пошти країни. Кошти від продажу облігацій будуть спрямовані на розвиток компанії та оновлення її інфраструктури. В першу чергу - це закупівля нового транспорту, придбання нових комп’ютерів, оновлення обладнання та підвищення енергоефективності на підприємстві», – зазначив Олександр Чернявський.

Як повідомлялося раніше, Публічне акціонерне товариство «Укрпошта» вирішило випускати облігації в кількох серіях - «А», «В» та «С» загальною вартістю 600 млн грн у кількості 6 тисяч шт та номінальною вартістю однієї облігації у 100 тис грн. Зокрема, серії «А» – 150 млн грн, серії «В» – 200 млн грн, серії «С» – 250 млн грн. Облігації серії «А» знаходяться в обігу по 16 листопада 2020 року включно, серії «В» – по 16 травня 2022 року включно, серії «С» – по 13 листопада 2023 року включно. Відомо також, що до цього процесу долучилася група ICU, яка взяла участь в розміщенні цінних паперів у якості інвестора.

Нещодавно було повідомлено про прийняття рішення про реорганізацію компанії. 1 березня 2017 року українське державне підприємство поштового зв'язку "Укрпошта" завершило процес акціонування і стало акціонерною корпорацією. Така процедура відкрила шлях до створення ефективної державної компанії нового формату, це також дає змогу залучати міжнародні інвестиції для розвитку корпорації. Наслідком цих процесів повинно стати підвищення якості роботи задля забезпечення основних потреб клієнтів.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x