Укрпошта перерахувала до бюджетів майже 2,2 млрд грн

Укрпошта перерахувала до бюджетів майже 2,2 млрд грн

АТ «Укрпошта» у 2018 році cплатило податків, зборів, платежів та ЄСВ на загальну суму 2,2 млрд грн. Про це інформує прес-служба компанії.

Із виплачених коштів єдиний соціальний внесок (ЄСВ) становить 993,1 млн грн, податок на доходи фізичних осіб – 717,9 млн грн, податок на додану вартість – 336,3 млн грн, військовий збір – 63,3 млн грн, податок на майно — 22,5 млн грн, інші податки, збори та обов’язкові платежі — 69, 1 млн грн.

За даними відкритих джерел, сума відрахувань Укрпошти еквівалентна річним мінімальним зарплатам близько 44 тисяч працівників чи близько 53 тисячам виплат по народженню дитини. Також за цю суму можна було б придбати понад 8,3 тис. тепловізорів чи 1,2 тис. шкільних автобусів.

Виплативши кошти державі, Укрпошта змогла спрямувати понад 320 млн грн капітальних інвестицій на реформування та розвиток. Фонд оплати праці компанії у 2018 році склав понад 4,3 млрд грн, а відрахування на соціальні заходи — понад 1 млрд грн, або відповідно на 28,1% та на 26,2% більше, ніж минулого року.

 

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x