"Укрпошта" оголосила тендер на послуги авіадоставки на 3 млн. доларів

"Укрпошта" оголосила тендер на послуги авіадоставки на 3 млн. доларів

ПАТ "Укрпошта" оголосило тендер на закупівлю послуг міжнародної авіаційної доставки поштових відправлень терміном на рік (з моменту укладення договору до 31 грудня 2019 року). Про це інформує агенство "Інтерфакс-Україна".

Згідно з повідомленням в системі електронних держзакупівель ProZorro, очікувана вартість закупівлі послуг становить $3,065 млн. Мінімальний крок зниження ціни 0,5% або $15,324 тис.

Кінцевий термін подання тендерних пропозицій - 1 листопада 2018 року. Аукціон відбудеться 6 грудня.

За даними прес-служби "Укрпошти" на даний момент основними постачальниками аналогічних послуг для підприємства є авіакомпанії "Міжнародні авіалінії України", Lufthansa, KLM і "Турецькі Авіалінії".

Як повідомлялося, в березні "Укрпошта" домовилася про бізнес-тарифи з поштою Азербайджану, а в вересні - з "Белпочта".

"Укрпошта" в 2017 році отримала 203 млн грн збитку і збільшила чистий дохід на 19,57% до 5,5 млрд грн в порівнянні з 2016 роком.

"Укрпошта" входить в сферу управління Міністерства інфраструктури. Надає близько 50 видів послуг в 10,6 тис. відділеннях по всій Україні, ще близько 1,2 тис. розташовано на неконтрольованій Україною території. Штат підприємства налічує 76 тис. працівників, з яких 33 тис. - листоноші, 13 тис. - оператори поштового зв'язку.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x