Укрпошта майбутнього, якою вона може стати

Укрпошта майбутнього, якою вона може стати

Дуже часто середньостатистичний громадянин сприймає державне підприємство як щось безкоштовне або дуже дешеве, як підприємство, що дотується з бюджету. Можливо все це ми отримали як спадщину від СРСР, але час не стоїть на місці і ринок постійно змінюється. Кожен день ростуть очікування клієнтів від рівня сервісу і якості послуг, що надаються.

Укрпошта в минулому

Для того щоб зрозуміти, що таке Укрпошта до корпоратизації, до 2016 року, або що таке Укрпошта старого зразка - досить побачити макет сортувального центру, який був «придбаний» за 500 тис.дол. Для чого він був потрібен і чому так дорого - загадка!

11

Укрпошта сьогодні:

- 3-й роботодавець в Україні,

- понад 72 тисяч працівників,

- 11,7 тисяч відділень - найбільша мережа в Україні,

- понад 200 млн. внутрішніх і міжнародних відправлень щороку.

Фото 2

Укрпошта завтра

Якою Укрпошта буде завтра залежить від багатьох факторів, а саме від керівництва підприємства, від кожного співробітника, а також від підтримки законодавчих ініціатив депутатами Верховної ради України.

Три основних напрямки, що дадуть можливість успішності і прибутковості Укрпошти:

- почтові послуги,

- фінансові послуги,

- торгівля.

Періодично в інформаційному полі виникають згадки про те, що хотілося б передати в повному обсязі виплату пенсій в банки, при цьому ті хто згадують забувають, що є люди, які потребують доставки пенсії до місця проживання, а також що є села з чисельністю, що не перевищує 500 осіб і там немає банків. Саме тут яскраво виражена необхідність держави і населення в Укрпошті, як в мості з цивілізацією та фінансовому партнерові.

Фото 3

Повна версія представленої Стратегії фундаментальної трансформації Укрпошти 2017 - 2021 рр.:
вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x