Україна і Румунія почнуть нову програму транскордонного співробітництва

Україна і Румунія почнуть нову програму транскордонного співробітництва

У 2016 році стартує програма транскордонного співробітництва "Україна-Румунія 2014-2020".

 Про це повідомив начальник відділу інвестицій в транспортний комплекс Одеської ОДА Володимир Шемаєв.

"На цьому тижні відвідали Кишинів за програмою" Україна-Румунія-Молдова 2007-2013 ". Моніторинговий комітет розглянув проблемні проекти і намітив план по закриттю програми. Вже з кінця цього року стартує нова програма транскордонного співробітництва" Україна-Румунія 2014-2020, перший call на яку обіцяють в цьому півріччі ", - проінформував Шемаєв на своїй сторінці в Facebook.

Він додав, що в рамках програми Одеська облдержадміністрація подала проект EcoPort в Ренійському морському порту, який має хороші шанси отримати фінансування.

Передбачається, що відновлення роботи в Єврорегіоні має допомогти завершення будівництва каналізаційної системи в Вилково і відкрити нові можливості для подачі спільних транскордонних проектів в рамках операційної програми ЄС "Україна - Румунія 2014 -2020".

Головування Одеської облради в 2016-2017 в єврорегіоні "Нижній Дунай" дасть можливість активізувати діалог з партнерами в Молдові і Румунії щодо запуску поромного сполучення Орловка - Ісакча та Ізмаїл – Тульча.

Джерело: ЦТС

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x