Угорщина планує збудувати новий міст через річку Тиса на Закарпатті

Угорщина планує збудувати новий міст через річку Тиса на Закарпатті

1 березня 2019 року року в Міністерстві інфраструктури відбулася двостороння зустріч з заступником Державного Секретаря з питань регіональної і прикордонної співпраці Міністерства закордонних справ та торгівлі Угорщини Петером Кішш-Парціу, Надзвичайним і Повноваженим Послом Угорщини в Україні паном Іштваном Ійдярто. Українську сторону очолив заступник Міністра з питань європейської інтеграції Віктор Довгань. Також участь взяли представники Укрзалізниці та Укравтодору. Про це повідомляє прес-служба МІУ.

У ході зустрічі угорська сторона зазнчила, що має намір збудувати новий міст через річку Тиса біля закарпатського міста Чоп. 

"Угорською стороною було зазначено, що буде розроблене техніко – економічне обґрунтування будівництва нового мосту через р. Тиса біля м. Чоп і після 2020 року буде знайдено фінансування для його будівництва", - йдеться у повідомленні.

На зустрічі було обговорено важливі питання двостороннього співробітництва, насамперед поточна ситуація щодо інфраструктурних проектів Рамкового договору між Урядом України та Урядом Угорщини про надання кредиту на умовах пов’язаної допомоги, який було підписано 24 листопада 2016 року в м. Будапешт:

  • Ооб’їзна автомобільна дорога м. Берегово та с. Астей до КПП «Лужанка»
  • М-24 Велика Добронь - Мукачеве – Берегове– КПП «Лужанка», км 24+675 – км 49+715
  • М-23 Берегове – Виноградів– В. Копаня, км 2+700 – км 21+400
  • М-26 КПП «Вилок» – Вилок– Неветленфолу – КПП «Дякове», км 0+000 – км 10+700
  • М-08 обхід м. Ужгород – КПП «Ужгород», км 0+000 – км 14+900

Щодо питання залізничного сполучення в напрямку Мукачево-Будапешт було наголошено на тому, що у грудні 2018 року потяг було запущено і на сьогодні йде активна робота щодо зменшення часу проходження потяга з 7 до 6 годин.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x