У МІУ відбулось засідання Комісії з оцінки корупційних ризиків

У МІУ відбулось засідання Комісії з оцінки корупційних ризиків

1 лютого 2019 року під головуванням заступника Міністра інфраструктури Юрія Лавренюка відбулось засідання Комісії з оцінки корупційних ризиків у Міністерстві інфраструктури. Про це інформує прес-служба міністерства.

До складу комісії увійшли працівники структурних підрозділів  апарату Міністерства інфраструктури, представники громадськості, а також експерти.

Учасники обговорили та затвердили план роботи Комісії на 2019 рік, розглянули та схвалили Звіт з оцінки корупційних ризиків у Мінінфраструктури, а також підготували проект Антикорупційної програми Міністерства інфраструктури строком на 3 роки, який найближчим часом буде оприлюднено на офіційному веб-сайті Міністерства.

Юрій Лавренюк зазначив, що за результатами активної співпраці Міністерства інфраструктури України та проекту технічної допомоги «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «ВзаємоДія» за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), було проведено інтерв’ювання працівників Мінінфраструктури з метою оцінки корупційних ризиків та розробки заходів на їх усунення або мінімізацію.

«При ідентифікації корупційних ризиків у діяльності Мінінфраструктури здійснювалися вивчення та аналіз організаційної структури апарату міністерства, положень про структурні підрозділи, системи внутрішнього контролю, управління персоналом, проведення процедур закупівель, дотримання вимог, обмежень, заборон, установлених Законом України «Про запобігання корупції» та інших питань, що виникають у результаті діяльності Мінінфраструктури. Під час ідентифікації визначалися вразливі до корупційних ризиків сфери діяльності, окремі функції та завдання, конкретні напрями діяльності структурних підрозділів. За результатами проведеного аналізу, антикорупційним підрозділом Мінінфраструктури ідентифіковано 25 корупційних ризиків, які виникають або потенційно можуть виникнути у діяльності Мінінфраструктури», - повідомив заступник Міністра.

Юрій Лавренюк наголосив, що минулого року представник Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) пан Гарт Вілліс відзначив Міністерство інфраструктури, як одне з міністерств-лідерів у впровадженні передових практик запобігання корупції: «Ми маємо і надалі гідно підтримувати дане звання. Визначення  корупційних ризиків та проведення їх якісної та об’єктивної оцінки  - важливий етап протидії корупції. Наша мета - зробити все можливе для того, щоб звести рівень корупції до нуля».

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x