У деяких містах України почали перевіряти дотримання карантину у транспорті

У деяких містах України почали перевіряти дотримання карантину у транспорті

У зв’язку із збільшення кількості інфікованих на короновірус, продовжуються щоденні заходи із дезінфікування громадського транспорту, миття доріг та тротуарів.

«Ми закликаємо пасажирів виконувати всі необхідні норми безпеки під час проїзду. Це дотримання дистанції, обов'язкове носіння маски чи респіратора. А в разі виявлення симптомів гострої респіраторної хвороби залишайтесь вдома», - прокоментував Владислав Криклій Міністр інфраструктури України.

У своєму Тelegram-каналі Владислав Криклій повідомив: «Укртрансбезпека спільно з Нацполіцією продовжує здійснювати перевірки дотримання карантинних вимог на транспорті в різних містах України. Зараз перевіряються Київ, Одеса, Львів, Рівне та Миколаїв. В інших містах також пройдуть перевірки».

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x