Три області завершивши понад 90% річного обсягу будівельно-ремонтних робіт на дорогах

Три області завершивши понад 90% річного обсягу будівельно-ремонтних робіт на дорогах

Станом на 16 липня 2018 р. три області країни виконали 90% запланованого на рік обсягу робіт на дорогах державного значення, стали лідерами - у Запорізькій та Закарпатській областях – роботи виконано в обсязі 91%, у Кіровоградській – 90%. Про це повідомляє прес-служба Державного агентства автомобільних доріг "Укравтодор".

За результатами перших трьох з половиною місяців будівельного сезону (квітень-перша частина липня) відповідно до затверджених бюджетних програм та митних коштів, виконання робіт по проектах будівництва, реконструкції та ремонтів загалом по Україні становить 46%.

Наголошується, що за рахунок усіх джерел (основна та додаткові бюджетні програми, митні кошти) на цей рік на будівництво та ремонт доріг державного значення передбачається фінансування в обсязі 21,8 млрд гривень.

Відповідно до зазначеного обсягу фінансування заплановано виконати роботи на 471 об’єкті. На 16.07 проектна документація розроблена на 332 об’єкта. Укладено договорів на 300 об’єктів. Розпочато роботи на 216 об’єктах.

Відмічається, що порівнюючи темпи виконання ремонтів цього року, зокрема, із аналогічним періодом минулого року, фіксуємо суттєве збільшення обсягів робіт. Так, на звітну дату 2017 року на цей час було виконано лише 21% обсягів робіт, незважаючи на те, що будівельний сезон у цьому році розпочався на місяць пізніше через несприятливі погодні умови.

Раніше керівник Державного агентства автомобільних доріг України Славомір Новак звернувся до керівників Служб в областях і поставив на контроль питання розумного, економного використання коштів платників податків в частині своєчасного використання коштів, виділених на будівництво та ремонт доріг та недопущення затягування ремонтно-будівельних робіт.

У межах реформи децентралізації, яка стартувала цього року, усі області вперше отримали з Дорожнього фонду захищену статтю доходів на будівництво та ремонт доріг місцевого значення на загальну суму 11,5 млрд гривень.

Окрім вказаного, кожна область має можливість здійснювати розвиток дорожньої інфраструктури за рахунок коштів митного експерименту. За рахунок коштів митного експерименту передбачено фінансування 258 об’єктів.

На 16.07.2018 обсяг фінансування за митним експериментом становить 4,з млрд грн. Наразі розроблено проекту документацію на 183 об’єктів, укладено договорів на виконання робіт по 150 об’єктах, ремонтні роботи розпочато на 88 об’єктах.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x