Транспортні компанії України у січні скоротили перевезення пасажирів

Транспортні компанії України у січні скоротили перевезення пасажирів

За підсумками січня 2019 року транспортні компанії України скоротили перевезення пасажирів на 6,5% порівняно з січнем 2018 року. Про це повідомляє Державна служба статистики.

За її показниками залізничним транспортом скористувалися 11,7 млн чоловік, що на 0,2% більше по відношенню до січня 2018 року, з урахуванням перевезень міською електричкою.

Автомобільним транспортом скористалися 152,6 млн чоловік, це на 6,1% менше, ніж за аналогічний період минулого року.

Перевезення на авіаційному транспорті виросли на 11,1%, це становить 0,8 млн чоловік.

Перевезення міським транспортом, трамваями та тролейбусами, скоротилося на 12,2% та 10,3% відповідно. А от перевозки метрополітену виросли на 56,3 млн чоловік, це 1,7% порівняно з січнем 2018 року.

Загальний пасажирооборот за даними Державної служби статистики збільшився на 1,8% порівняно з аналогічним періодом минулого року.

Статистичні дані приведені без урахування тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим, м. Севастополя та частини тимчасово окупованих територій у Донецькій та Луганській областях.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x