Світові компанії сприятимуть розвитку інфраструктури України

Світові компанії сприятимуть розвитку інфраструктури України

7 червня 2017 року Міністр інфраструктури України Володимир Омелян під час брифінгу з Державним секретарем Міністерства транспорту та цифрової інфраструктури Німеччини Райнером Бомбою заявив про те, що світові компанії, які займаються розробкою та реалізацією різного роду інфраструктурних проектів, сприятимуть розвитку української інфраструктури.

За словами міністра, нову якість Україні можуть дати компанії, які працюють у залізничній, морській та авіаційній галузях. Україна не зможе зрушити з мертвої точки, спираючись лише на свій досвід. Отже, Україна буде співпрацювати з такими компаніями як Ryanair, Hutchison Ports, DP World, а також Bombardier.

Зокрема, співпраця з Міністерством транспорту та цифрової інфраструктури Німеччини включає в себе здійснення проектів у сфері залізниці, портів, авіації, доріг, пошти, цифрової інфраструктури та електромобілів.

Наразі величезною заслугою для України є безвізовий режим між Україною та ЄС, але країна і досі працює над реалізацією інфраструктурних проектів задля покращення прикордонної інфраструктури, зростання кількості пропускних пунктів, а також розвитку бізнесу.

«Україна буде в Європі не лише географічно, політично, але й фізично», - заявив Володимир Омелян.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x