Стало відомо, хто стане заступниками Міністра інфраструктури України

Стало відомо, хто стане заступниками Міністра інфраструктури України

На найближчому засіданні Кабінету Міністрів України  будуть прийняті нові рішення щодо складу у Міністерстві інфраструктури України.

Згідно реєстру декларацій НАЗК стали відомі кандидати на посаду Першого заступника та заступника Міністра.

8 листопада 2019 року , Абрамович Дмитро Васильович подав декларацію в якій вказав, що є кандидатом на посаду Першого заступника Міністра інфраструктури України.
Дмитро Васильович та його дружина мають 34 тисячі доларів готівкою. Згідно декларації, дружина отримала, від власника фірми, у якій Абрамович отримував заробітну плату за основним місцем роботи, подарунок розміром 729 469 гривень та придбала за ці кошти автомобіль Lexus NX 300h 2015 року випуску.
Ющенко Олег Олександрович подав декларацію в якій вказав, що є кандидатом на посаду заступник Міністра інфраструктури України.
Згідно декларації Олег Олександрович є власником 6 легкових автомобілів загальна вартість яких близько 12 млн грн. Разом з дружиною мають 12 позицій цінного рухомого майна, що підлягають декларації . Ющенко займається підприємницькою діяльністю та раніше не був пов'язаний з державними структурами. 

 

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x