Співробітники НАБУ вручили Володимиру Омеляну підозру за «незаконне збагачення»

Співробітники НАБУ вручили Володимиру Омеляну підозру за «незаконне збагачення»

Сьогодні, 13 вересня о 8:40 співробітники НАБУ вручили міністру інфраструктури, Володимиру Омеляну, підозру за «незаконне збагачення». Про це міністр повідомив на своїй сторінці у Facebook.

"Ранок 13 вересня подарував новий досвід. О 8:40 співробітники НАБУ вручили мені підозру за «незаконне збагачення» десять років тому, «користування чи придбання» машини для брата і недекларування проживання в будинку впродовж двох тижнів 2016 року", - написав Омелян.

Міністр повідомив, що справу відкрили одразу після його візиту під суд над Мартиненком.

"Впродовж півтора року перевірили все: пошту, месенджери, обшукали, опитали всіх знайомих, родичів, друзів. Шукали сенсацій: дорогу нерухомість, значні кошти, офшорні чи будь-які компанії, схеми, корупцію. Переконалися, що не можливо знайти те, чого немає. Витрачено купу часу і коштів платників податків з єдиною метою - оголосити підозру першому міністру", - наголосив він.

Також, Володимир Омелян, написав, що тих кому цікаві подробиці цієї ситуації, запрошують на брифінг в міністерстві сьогодні о 17:30.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x