Смілянський заощадив «Укрпошті» 20 мільйонів гривень

Смілянський заощадив «Укрпошті» 20 мільйонів гривень

«Конкурсні торги на «Укрпошті» щодо закупівлі комп’ютерів було проведено поза системою електронних закупівель ProZorro і без раніше обов’язкової відеотрансляції в онлайн-режимі», про це повідомив сайт Главком.

Але, на офіційному сайті «Укрпошти», з’явилася стаття, «Укрпошта закупила 3500 комп’ютерів для регіональних відділень, заощадивши на закупівлі 20 млн грн.», в якій докладно розписані ці закупівлі.

В тексті статті, зазначено:

Одне з ключових завдань Укрпошти – комп’ютеризація відділень компанії, оскільки наразі з 11.5 тис відділень Укрпошти комп’ютерну техніку мають лише близько 20%. З цією метою навесні 2016 року компанія розпочала процедуру закупівлі спеціалізованої комп’ютерної техніки (комплектів АРМ – моноблок, ДБЖ та принтер) для 3500 робочих місць.

Процедуру закупівлі було розпочато 31 березня 2016 року, відповідно до за чинного на той момент Законодавства (відповідно Закону України «Про здійснення державних закупівель» від 10.04.2014 року).

 21 вересня 2016 року відбулось розкриття пропозицій конкурсних торгів, що транслювалося в прямому ефірі на Youtube (https://www.youtube.com/watch?v=lftxjIObRHM та https://www.youtube.com/watch?v=RH7kYdeC_-U). 30 вересня очікується підписання контракту за результатами даного тендеру.

З урахуванням зміни керівництва компанії в червні 2016 року, тендер було призупинено, але згодом продовжено, оскільки відповідно Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 року, процедури закупівель товарів, робіт та послуг, які були розпочаті до введення в дію цього Закону, завершуються відповідно до порядку, що діяв до введення його в дію. Також важливим чинником продовження тендеру стало те, що відміна тендеру призвела б до зриву закупівлі необхідної техніки до кінця 2016 року.

Водночас, нове керівництво компанії провело активну роботу з постачальниками, що подали заявки для участі в тендері, і завдяки цьому домаглася істотного зниження ціни закупівлі техніки.

Зокрема, середня вартість закупівлі знизилася на 22% від орієнтовної вартості закупівлі. Таким чином, середня вартість техніки виявилася в суттєво нижчою за роздрібну ціну в інтернет-магазинах.

В цілому за результатами тендеру Укрпошта зекономила близько 20 млн грн. Загальна сума закупівлі за двома лотами з урахуванням НДС становила 69.5 млн грн.

Також Укрпошта веде активні переговори з органами влади, щоб передати на районні не укомплектовані відділення б/в комп’ютерну техніку, яку списують органи влади. І таким чином швидко забезпечити хоча б мінімальний рівень комп’ютеризації віддалених відділень, повідомив Ігор Смілянський на своїй сторінці Facebook

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x