Щойно відбулася зустріч Володимира Омеляна з керівниками компаній-перевізників

Щойно відбулася зустріч Володимира Омеляна з керівниками компаній-перевізників

5 квітня 2019 року, відбулася зустріч Міністра інфраструктури Володимира Омеляна з керівниками компаній-перевізників за результатами реформи з лібералізації автобусних перевезень.

У ході зустрічі міністр інфраструктури України відмітив, що реформа з лібералізації автобусних перевезень працює.

«Це не виставковий центр, це новий транспорт для пасажирів, реформа працює, це не одна монополія, скасування ПДВ для нових автобусів», -наголосив міністр.

Також він розповів, що поступово планується замінити весь парк пасажирських автобусів.

«Ми переконані що до 2030 року згідно транспортної стратегії на всіх маршрутах країни будуть працювати категорії автобусів Neoplan» - відзначив Володими Омелян.

Директор Департаменту стратегічного розвитку дорожнього ринку та автомобільних перевезень Віктор Сасін, наголосив, що найголовніше це контроль.

«Якісний контроль це є запорука безпечних перевезень уже на сьогодні діють відповідні норми які забороняють використовувати переобладнані засоби», - говорить Віктор Сасін.

Також він розповів, що в питанні контролю є проблема щодо кількості інспекторів Укртрансбезпеки, у зв’язку з цим з’явилися пропозиції щодо збільшення штату.

«Якщо Кабміном будуть підтримані пропозиції то я гадаю що ситуація зміниться в кращу сторону», - впевнений Директор Департаменту стратегічного розвитку дорожнього ринку та автомобільних перевезень.

Нагадуємо, що 7 лютого 2018 року на засіданні Уряду прийнято дві постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автомобільному транспорті» та «Про внесення змін до Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту».

Постанови були підготовлені Міністерством інфраструктури України з метою лібералізації та дерегуляції ринку пасажирських автомобільних перевезень.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x