Розпочато тестування бездорожніх капсул в аеропорті Брістоля

Розпочато тестування бездорожніх капсул в аеропорті Брістоля

Аеропорт Брістоля почав тестувати бездорожні капсули, які розділять дорогу разом з автобусами, автомобілями і пішоходами. 

Проект Capri виділив 4,2 млн фунтів стерлінгів для запуску пілотної схеми в рамках загальної мети розробки технології. Раніше Capri тестували капсули на окремих дорогах або ділили її тільки з пішоходами. Відтепер маршрут буде довжиною близько 548 м між автостоянкою і терміналом аеропорту.

«Мета полягає в тому, щоб гарантувати, що рух капсули буде безпечним, зустрічаючи велосипедистів, дітей та дорослих, які можуть відволікатися. Крім того, це допоможе аеропорту скоротити викиди шкідливого газу», - відзначив Capri.

Відомо, що інженери по всьому світу будуть уважно стежити за тим, як буде працювати бездорожння капсула.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x