Роботу Запорізького облавтодору заблоковано

Роботу Запорізького облавтодору заблоковано

Робота Запорізького облавтодору була заблокована виконавчою службою, яка заарештувала рахунки та майно підприємства.

І хоча обшуки пройшли ще 22 червня, губернатор Костянтин Бриль та його заступник Дмитро Давтян жодним чином не відреагували на ситуацію.

За словами працівників облавтодору, представники виконавчої служби з’явилися на території підприємства без попередження та розпочали вилучати комп’ютерну техніку, меблі, телефони і паралізували тим самим усю діяльність організації.

І хоча облавтодор має безліч боргів перед багатьма підрядними організаціями, дорожниками було написано заяву до ГУНП Запорізької області з проханням розібратися у законності дій виконавчої служби. Більш того, працівники також написали листа до Обласної державної адміністрації з проханням підтримати підприємство.

Керівник облавтодору Георгій Амірханян наразі переховується – нібито знаходиться на лікарняному.

Працівники облавтодору шоковані такими подіями і не розуміють, чому держава не квапиться вирішити питання пов’язане із підприємством, яке обслуговує 7000 кілометрів доріг.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x