Пропускна здатність портів, маршрутизація та чітке планування – чинники збільшення обсягів перевезень зерна, – Вячеслав Єрьомін

Пропускна здатність портів, маршрутизація та чітке планування – чинники збільшення обсягів перевезень зерна, – Вячеслав Єрьомін

Для ефективного вивезення зерна нового врожаю буде збільшено частку збірних маршрутів, встановлений графік відправлень та враховуватиметься пропускна здатність портів. Про це повідомив операційний директор ПАТ «Укрзалізниця» Вячеслав Єрьомін під час зустрічі компаній-членів Комітету з логістики Європейської Бізнес Асоціації.

«Більшу частину зернових маршрутів відправлятимуть за чітким та регулярним графіком. Пілотний проект буде відпрацьовуватися по збірних станціях, зокрема пілотними полігонами стануть станції Смородино та Гребінка», – зазначив Вячеслав Єрьомін.

Окрім того, з метою оптимізації перевезень залізниця вводить обмеження за двома критеріями. Перший – не можна буде надати місячний план більше, ніж дозволяє довжина під’їзної колії та інші обмеження технічних процесів. Другий критерій – пропускна здатність портів. Якщо кількість замовлених вагонів перевищує можливості портів, то вантажити в цьому напрямку також залізниця не буде.

«Графік базуватиметься на поданих планах, проте плани обмежуватимуться реальною спроможністю до завантаження. «Надувати» плани стане важче, хоча до ідеального рішення, коли план узгоджує відправник-елеватор, все ще далеко. Взагалі треба подумати над механізмом комунікації з ринком для отримання максимально оперативної інформації щодо проблем з вагонами», – повідомив операційний директор ПАТ «Укрзалізниця» зерновикам та зернотрейдерам.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x