Профільні комітети Експертної ради при МІУ провели підсумкове засідання

Профільні комітети Експертної ради при МІУ провели підсумкове засідання

6 лютого 2019 відбулося звітне засідання двох комітетів Експертної ради при Міністерстві інфраструктури України за підсумками діяльності за 2018 рік: Комітету безпеки на транспорті та Комітету автомобільного транспорту.

У засіданні прийняв участь голова Експертної ради при МІУ, голова ГО "Всеукраїнський центр реформ транспортної інфраструктури", - Володимир Наумов.

Під час засідання члени обох комітетів підсумували результати роботи Комітетів ЕР за 2018 рік, в тому числі й внесення змін до Правил проїзду великогабаритних та великовагових транспортних засобів автомобільними дорогами, вулицями та залізничними переїздами, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 18.01.2001 №30, що були ініційовані Комітетом автомобільного транспорту та Комітетом безпеки на транспорті, оскільки зазначені Правила не відповідають нормам Закону України «Про дозвільну систему» та потребують унормування шляхом внесення відповідних змін до Закону України «Про дорожній рух» в частині дозвільної (погоджувальної) процедури.

Було окреслено шляхи нового формату роботи та напрямки комунікацій під час формування планів діяльності комітетів на 2019 рік. Серед яких такі, як:

  • оптимізація роботи порталу «Е-кабінет перевізника» та модернізація «Єдиної інформаційної системи Укртрансбезпеки»;
  • підтримка законодавчої ініціативи в питаннях щодо так званих "black spot" (ділянок де постійно гинуть або травмуються учасники дорожнього руху) на прикладі досвіду Європи, де на сьогодні серйозно ставляться до відстеження та боротьбі з "чорними точками": визначають на предмет того, що в тому чи іншому місці викликає аварійність і вносять в базу ці "чорні точки" з метою запобігти в подальшому виникненню більшості трагедій;
  • проведення фінансово-економічних розрахунків щодо обсягу фінансових та матеріальних витрат, необхідних для забезпечення формування та реалізації державної політики у сфері автомобільного транспорту;
  • координації залучення, надання та використання міжнародної фінансової допомоги у сфері безпеки на транспорті.

Пріоритетним завданням роботи в найближчий місяць, голови обох профільних комітетів визначили розробку в найкоротший строк алгоритму більш чіткої взаємодії з центральними органами виконавчої влади, з метою недопущення подальшої дерегуляції бізнесу та забезпечення рішучих кроків з боку суб’єктів владних повноважень.

Володимир Наумов наголосив на важливості обговорення проблем, з комунікації між профільними департаментами та комітетами, у присутності міністра інфраструктури.

Нагадуємо, що комітети відкриті до співпраці та участі профільних фахівців що зацікавлені в розвитку транспортної галузі. Стати членом Комітетів Експертної ради при Міністерстві інфраструктури України.

51777672 2003644126357730 4221116424266973184 n

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x