Проект Закону України «Про мультимодальні перевезення»

Проект Закону України «Про мультимодальні перевезення»

Міністерство Інфраструктури України на своєму сайті розмістило Проект Закону України «Про мультимодальні перевезення» (далі-Закон) розроблено за участю експертів ЄС в рамках другого компоненту проекту технічної допомоги ЄС «Підтримка імплементації Угоди про асоціацію та Національної транспортної стратегії в Україні» для вдосконалення мультимодальних перевезень.

Проект Закону базується на положеннях Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським Співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони.

Загальна мета Закону України «Про мультимодальні перевезення» визначає правові та організаційні засади мультимодальних перевезень в Україні і спрямований на створення умов для їх розвитку та вдосконалення.

Свої зауваження та пропозиції до проекту Закону від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань ви можете внести у порівняльну таблицю, яка знаходиться за посиланням https://goo.gl/NsBQH8

Також зауваження та пропозиції до проекту Закону приймаються Міністерством інфраструктури України до 08.01.2018 включно в письмовому та електронному вигляді.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x