Представники громадськості розробили вдалий проект розв’язки на Шулявському мості

Представники громадськості розробили вдалий проект розв’язки на Шулявському мості

Представник громадськості Сергій Гайдай на своїй сторінці у Facebook висловив своє занепокоєння щодо аварійного стану Шулявського шляхопроводу та запропонував варіант вирішення даної проблеми.

За його словами, інженер та спеціаліст з транспортної інфраструктури Віктор Петрук розробив проект сучасної та унікальної дорожньої розв’язки.

Дана розв’язка має високу пропускну здатність та малу кількість конфліктних вузлів для транспорту. Більш того, розв’язка – дуже компактна та ідеально підходить до даної місцевості.

Наразі є надія, що міська адміністрація все ж таки дасть згоду на здійснення даного проекту.

Активісти закликають жителів міста, а також усіх небайдужих приєднуватися до групи у Facebook: "Киевляне за развязку Петрука на Шулявке".

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x