Опитування. Хто має стати наступним Міністром інфраструктури України

Опитування. Хто має стати наступним Міністром інфраструктури України

Через технічну несправність, та видалення лідеру голосування в группі Центр реформ транспортної інфраструктури України редакція прийняла рішення створення нового опитування на сайті ВЦРТІ. Опитування захищене від повторного голосування трьома методами захисту, що максимально унеможливлює повторне голосування. 

 

Ми закликаємо кожного приймати участь у голосування задля того, аби транспортна галузь все ж таки змогла домовитись та виявити реального кандидата. Давайте вести діалог конструктивно.

 

Так само, як і на державних виборах, поля "проти всіх" ми не додавали, аби зробити опитування максимально репрезентативним. 

 

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x