На Запоріжжі керівник асфальтобетонного заводу завдав збитків місту більш ніж на 7 млн. грн.

На Запоріжжі керівник асфальтобетонного заводу завдав збитків місту більш ніж на 7 млн. грн.

У Запоріжжі судитимуть керівника асфальтобетонного заводу, який постачав неякісну суміш для ремонту доріг. Про це повідомляють в обласній прокуратурі.

Директор асфальтобетонного заводу, протягом 2016 року зловживаючи своїми повноваженнями, з метою отримання неправомірної вигоди, особисто для себе, як керівника та засновника заводу, виготовляв та реалізовував асфальтобетонну суміш, яка не відповідала вимогам ДСТУ.

Вказана асфальтобетонна суміш була реалізована, в тому числі, підприємству, яке виконувало роботи з поточного ремонту вулично-дорожньої мережі та внутрішньо квартальних доріг Запоріжжя відповідно до договору, укладеного Запорізькою міською радою на реалізацію Програми розвитку інфраструктури та комплексного благоустрою міста Запоріжжя на 2016-2018 роки.

Протиправними діями директора асфальтного заводу територіальній громаді Запоріжжя завдано матеріальну шкоду на загальну суму 7 млн.  203 тис. грн.

Обвинувальний висновок відносно керівника підприємства направили в Ленінський районний суд.

Директорові заводу загрожує до 6 років в'язниці з позбавленням права займати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до 3 років

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x