Logo
Версія для друку

На Полтавщині продовжується будівництво першого цементобетонного швидкісного шосе Н-31

На Полтавщині продовжується будівництво першого цементобетонного швидкісного шосе Н-31

У Полтавській області продовжується будівництво першого цементобетонного швидкісного шосе Н-31 на ділянці Решетилівка – Дніпро. Про це повідомила прес-служба Укравтодору.

Повідомляється, що основні роботи наразі сфокусовані на ділянці Решетилівка – Бутенки.

Радник Голови Державного агентства автомобільних доріг України Олександр Кава:

«Приємно повідомити, що вже відкрито рух по першій ділянці цементобетонної дороги по двох смугах. Громадяни України вже можуть оцінити якість нового цементобетонного шосе. Ми докладаємо максимальних зусиль, аби будівництво об’єкта пришвидшилось і в подальшому будемо шукати додаткові джерела фінансування. Наразі фінансування цієї дороги здійснюється винятково за кошти Дорожнього фонду, але нам дуже хотілося б, щоб до фінансування цього важливого об’єкта долучилися обласні державні адміністрації Полтавської та Дніпропетровської областей».

Друга ділянка дороги буде відкрита в найближчі тижні, тож вже найближчим часом можна буде проїхатися по 11 км новозбудованого цементобетонного швидкісного шосе.

Нагадаємо, що 9 квітня 2019 року, ввели в експлуатацію 1,7 км бетонної ділянки дороги Н-31 Дніпро - Решетилівка.

Раніше міністр інфраструктури Володимир Омелян заявляв, що стратегічний чотирисмуговий автобан Київ - Дніпро, частиною якого є ділянка траси у межах Полтавської області, планується здати до кінця 2021 року. У Полтавській області, наголосив він, цей автобан будується в бетоні з гарантією у 28 років, а за належного утримання він прослужить не менше 50 років.

За інформацією Мінінфраструктури, на реалізацію державного інвестиційного проекту з покращення стану автодороги Н-31 Дніпро - Царичанка - Кобеляки - Решетилівка впродовж останніх двох років спрямовано рекордний обсяг коштів: у 2017 році - 252 млн грн, у 2018 - 1 млрд 41 млн 955 тис. грн, у 2019 році планується профінансувати 800 млн грн.

Товщина дорожнього одягу бетонки разом з ущільненим та стабілізованим грунтом – майже 1,5 м. Верхній шар (важкий бетон) – 26 см. На повздовжніх і поперечних швах важкого бетону на глибині 13 см укладають армувальні елементи - закладні штирі. Вони не дають бетонним плитам зсуватися після нарізки швів.

Схожі матеріали (за тегом)

Останні з Пресс-служба

Всеукраїнський центр реформ транспортної інфраструктури 2015-2019 (c)