На Львівщині відкрили новий асфальтний завод

На Львівщині відкрили новий асфальтний завод

У місті Миколаєві на Львівщині 17 травня було відкрито новий асфальтний завод ТзОВ «Алов», який було створено за участі азербайджанського інвестора.

У процесі відкриття заводу взяли участь Посол Азербайджанської Республіки в Україні Худієв Азер Худаяр Оглу, заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Ірина Гримак, заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк, а також керівник Державного агентства автомобільних доріг України Славомір Новак.

Загальна сума інвестицій у новий завод склала 7 мільйонів євро. Загальна площа підприємства складає 18 гектарів.

Одразу після запуску заводу робочі місця отримають близько 100 українців. Середня заробітна платня складатиме 6 тисяч гривень.

Як зазначив Славомір Новак, відкриття такого заводу – ознака покращення інвестиційного клімату в державі.

Джерело: Укравтодор

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x