На Київщині виявили факт завищення вартості ремонту автомобільної дороги на суму майже 800 тис грн

На Київщині виявили факт завищення вартості ремонту автомобільної дороги на суму майже 800 тис грн

На Київщині прокуратура виявила факт завищення вартості ремонту автомобільної дороги Крюківщина-Лісники на суму майже 800 тис грн. Про це повідомила прес-служба прокуратури регіону.

 

Києво-Святошинською місцевою прокуратурою Київської області в ході досудового розслідування кримінального провадження, встановлено, що у листопаді 2016 року між Службою автомобільних доріг у Київській області та приватним підприємством укладено договір про поточний середній ремонт автомобільної дороги Крюківщина-Лісники на суму понад 4 мільйони гривень.

Однак, в ході проведення будівельно-технічної експертизи встановлено, що обсяги та вартість виконаних будівельних робіт за вказаним договором не відповідають обсягам та вартості, визначеним узгодженою проектно-кошторисною та фінансово-звітною документацією (дефектним актам, актам приймання виконаних будівельних робіт за формою КБ-2В) на суму майже 800 тис грн.

У зв’язку з цим, прокуратура звернулася з позовною заявою в інтересах держави до Господарського суду Київської області про стягнення збитків з суб’єкта господарювання завданих внаслідок завищення вартості будівельних ремонтних робіт.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x