Міжнародний аеропорт Лос-Анджелеса отримає нову залізничну колію

Міжнародний аеропорт Лос-Анджелеса отримає нову залізничну колію

Представники  міжнародного порту Лос-Анджелеса вибрали консорціум, який на суму понад 1 мільярд 800 мільйонів доларів США здійснить важливий залізничний проект, покликаний покращити транспортну інфраструктуру у всьому аеропорту. Нова залізнична колія буде побудована на рівні 15-20 метрів над землею.

Іспансько-німецький консорціум з лідером - ACS Group / Hochtief був обраний як рекомендований інвестиційний партнер. Він бере на себе проект, співфінансування, будівництво та забезпечення автоматичного залізничного транспорту протягом 25 років. На маршруті буде розташовуватися принаймні шість зупинок, що з'єднують нові автостоянки та метро з аеропортними терміналами.

Залізниця повинна бути побудована на висоті від 15 до 20 метрів. Довжина маршруту становитиме 3,6 км і значно покращить зв'язок між терміналами аеропорту, що є другим за величиною в Сполучених Штатах. Потяги повинні курсувати в години пік кожні 2 хвилини, працювати вони будуть безкоштовно, 24 години на добу.

Як повідомляє рекомендований партнер проекту, фінансове забезпечення цілого проекту повинно бути узгоджене до червня цього року. Будівництво має бути завершено в перші місяці 2023 року.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x