МІУ запускає інформаційну кампанію з безпеки дорожнього руху «ВІЧ-НА-ВІЧ»

МІУ запускає інформаційну кампанію з безпеки дорожнього руху «ВІЧ-НА-ВІЧ»

Завтра, 21 вересня о 12:30, у Міністерстві інфраструктури України відбудеться прес-конференція присвячена запуску інформаційної кампанії з безпеки дорожнього руху «ВІЧ-НА-ВІЧ». Про це інформує прес-служба відомства.

Міністерство інфраструктури спільно з проектом, що фінансується ЄІБ, «Модернізація та підвищення безпеки дорожньої мережі в Україні»,  проведе інформаційну кампанію з безпеки дорожнього руху «ВІЧ-НА-ВІЧ» в Житомирській, Івано-Франківській, Львівській, Харківській, Хмельницькій, Херсонській областях та містах Києві і Одесі.

У прес-конференції візьмуть участь Міністр інфраструктури України Володимир Омелян, Голова підкомітету з безпеки дорожнього руху Комітету з питань транспорту Верховної Ради України, народний депутат Ігор Діденко,  спеціаліст з транспорту Європейського Інвестиційного Банку (ЄІБ) в Україні Іштван Хайцінгер, керівник проекту "Національна кампанія з підвищення обізнаності громадян "ВІЧ-НА-ВІЧ" Ерік Хойруп,  експерт з кампаній по безпеці дорожнього руху та комунікації Рамона Лупу.

Метою заходу є інформування про прямі вигоди для українського суспільства та подальший вплив нещодавно затвердженої Стратегії та Плану заходів з підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2020 року та про діяльність проекту з підвищення обізнаності щодо заходів безпеки дорожнього руху, які можуть врятувати життя людей та захистити суспільство від негативного впливу дорожньо-транспортних пригод в Україні.

 

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x