МІУ запропонувало для громадського обговорення новий законопроект для комерційного транспорту

МІУ запропонувало для громадського обговорення новий законопроект для комерційного транспорту

Міністерство інфраструктури України запропонувало для громадського обговорення новий законопроект, яким з 01 березня 2019 року транспортні засоби комерційні, що здійснюють внутрішні перевезення пасажирів та вантажів, повинні бути обладнані тахографами. Про це повідомляє Zernovoz.ua на своїй сторінці в Facebook.

Як повідомляється, Мінінфраструктури пропонує для громадського обговорення законопроект який вносить низку змін в національне законодавство відносно безпеки експлуатації колісних транспортних засобів відповідно до вимог Угоди про асоціацію між Україною і ЄС.

Зокрема, яким передбачається, що з 01 березня 2019 року транспортні засоби комерційні, що здійснюють внутрішні перевезення пасажирів та вантажів, повинні бути обладнані тахографами:

  • аналоговими або цифровими – транспортні засоби, зареєстровані до 16 червня 2010 року;
  • цифровими - транспортні засоби, зареєстровані після 16 червня 2010 року.

Також, законопроектом передбачається, що Транспортні засоби комерційні, що здійснюють внутрішні перевезення пасажирів та вантажів, повинні бути обладнані пристроями для обмеження швидкості з 01 січня 2020 року.

Крім того, відповідно до запропонованого нормативно-правого акту водії транспортних засобів комерційних ТЗ для внутрішніх перевезень пасажирів, вантажів повинні мати свідоцтво професійної компетентності 01 січня 2022 року.

Проект Закону розміщено на офіційному веб-сайті Мінінфраструктури для проведення громадського обговорення та отримання зауважень та пропозицій від фізичних, юридичних осіб та їх об’єднань.

Зауваження та пропозиції приймаються до 6 червня за посиланням https://mtu.gov.ua/projects/view.php?P=221

Довідково: 

Тахограф - це пристрій, завдяки якому проводиться автоматичний облік швидкості транспорту, відстань, яке воно пройшло, а також режим роботи водія. Використання подібного пристрою допомагає підвищити безпеку на дорогах. Завдяки йому водії можуть планувати розклад обов'язкових перерв, які передбачені чинним законодавством України.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x