Мінрегіон може заборонити проектування швидкісних трас через населені пункти

Мінрегіон може заборонити проектування швидкісних трас через населені пункти

Міністерство регіонального розвитку, будівництва і ЖКГ розглядає питання про введення заборони на проектування нових високошвидкісних трас через населені пункти. Про це повідомив заступник міністра регіонального розвитку Лев Парцхаладзе, передає "Інтерфакс-Україна".

"Ми продовжуємо оновлювати державні будівельні норми (ДБН) з проектування доріг. Є пропозиція, яку ми розглядаємо: заборонити проектувати нові високошвидкісні траси та інші швидкісні дороги через населені пункти", – написав Л. Парцхаладзе на сторінці в Facebook.

Заступник міністра уточнив, що мова про дороги 1 категорії, тобто з чотирма і більше смугами руху.

При цьому він зазначив, що основною метою є підвищення безпеки жителів таких населених пунктів.

Як повідомлялося, з 1 вересня 2018 року вступили в дію ДБН про вулицях і дорогах, що дозволяють звузити смуги руху і зобов'язують облаштовувати острівці безпеки на нерегульованих переходах і захисні стовпчики на зупинках тощо

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x