Міністр інфраструктури України провів зустріч з Генеральним секретарем ГУАМ

Міністр інфраструктури України провів зустріч з Генеральним секретарем ГУАМ

Сьогодні, 25 лютого 2020 року Міністр інфраструктури України Владислав Криклій провів зустріч  з Генеральним секретарем ГУАМ Алтаєм Ефендієвим.

На офіційному сайті Міністерства інфраструктури України зазначено, що перетворення України на міжнародний транспортний хаб є ключовим заданням Міністерства інфраструктури й ефективна співпраця з країнами-учасниками ГУАМ сприятиме реалізації транзитного потенціалу Української держави.

«Сьогодні Україна є активним учасником ГУАМ і зацікавлена у розвитку транспортного коридору Організації шляхом модернізації інфраструктури та залучення інвестицій і додаткових вантажопотоків. Наразі особливо актуальним питанням є пришвидшення руху товарів і послуг у сполученні Азія – Європа через Каспійське та Чорне моря. Саме швидкість і якість міжнародної логістики у напрямку Схід – Захід дадуть країнам-учасникам ГУАМ важливі конкурентні переваги. Тому Україна вітає та підтримує розробку техніко-економічного обґрунтування розвитку транспортного коридору ГУАМ, що сприятиме його цифровізації»,- відзначив Владислав Криклій.

Також було підкреслено, що стратегічно важливими спільними проєктами є розвиток контейнерно-фідерного сполучення між портами Поті/ Батумі – Одеса – Констанца та організація контрейлерних перевезень у напрямку Азія – Каспійське море – Азербайджан – Грузія – Чорне море – Румунія/Україна й у зворотному напрямку.

У свою чергу, Генеральний секретар ГУАМ Алтай Ефендієв відзначив роль, яку Україна відіграє у розвитку Організації, і наголосив, що модернізація української інфраструктури має важливе значення для розвитку транспортного сполучення з країнами-партнерами.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x