Мінінфраструктури оприлюднило проект Закону України «Про мультимодальні перевезення»

Мінінфраструктури оприлюднило проект Закону України «Про мультимодальні перевезення»

З метою забезпечення державної політики у сфері мультимодальних перевезень вантажів та відповідно до Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони та пункту 210 розділу І плану пріоритетних дій Уряду на 2018 рік, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 28.03.2018 № 244 Міністерством інфраструктури України розроблено проект Закону України «Про мультимодальні перевезення».

Закон має за мету вдосконалення законодавчого врегулювання організаційних та правових засад мультимодальних перевезень вантажів в Україні, а також державної підтримки мультимодальних перевезень:

  • спрощення перевезень вантажу двома або більше видами транспорту;
  • надання державної підтримки для створення терміналів мультимодальних перевезень, розвитку ринку послуг комбінованих перевезень;
  • врахування найкращого європейського досвіду.

Згідно з проектом, при наданні послуги мультимодальних перевезень відповідальність транспортного оператора за вантаж перед замовником охоплює період з моменту прийняття вантажу до моменту видачі. Таким чином, для клієнта не буде необхідності з'ясовувати, де загубився або пошкодився вантаж.

Крім того, буде встановлено граничний розмір відповідальності оператора в спеціальних правах запозичення відповідно з існуючою міжнародною практикою. Розвиток мультимодальних перевезень повинний збільшити вантажопотік, що транспортується за українськими транзитними коридорами.

Зауваження та пропозиції до проекту закону приймаються протягом 30 днів (до 9 серпня) в МІУ на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або листом.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x