МІУ оголосило конкурс з відбору незалежних членів наглядової ради для АМПУ та аеропорту "Бориспіль"

МІУ оголосило конкурс з відбору незалежних членів наглядової ради для АМПУ та аеропорту "Бориспіль"

Міністерство інфраструктури України оголосило про початок конкурсу з відбору незалежних членів наглядових рад для ДП "Міжнародний аеропорт "Бориспіль" та ДП "Адміністрація морських портів України" (АМПУ). Про це інформує "Інтерфакс-Україна" з посиланням на повідомлення прес-служби міністерства.

Оголошення про проведення конкурсів разом з кваліфікаційними вимогами до кандидатів буде опубліковано на офіційному сайті Міністерства інфраструктури.

АМПУ - державне підприємство, яке здійснює нагляд над функціонуванням 13 морських портів на території України. АМПУ забезпечує функціонування морських портів, стягує портові збори, а також надає послуги загального технічного обслуговування. У кожному порту є філія АМПУ, яка діє як адміністрація порту. 80% доходів АМПУ деноміновані в доларах США, тоді як у витратах домінує гривнева складова.

Міжнародний аеропорт "Бориспіль" є найбільшим в Україні із загальною займаною площею близько 1 тис. га. Має дві злітно-посадочні смуги: одну - довжиною 4 тис. м, шириною 60 м, другу - довжиною 3,5 тис. м, шириною 63 м. На його території розташовані чотири пасажирські термінали і поштово-вантажний комплекс.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x