Логістичний стартап Flexport підняв раунд під керівництвом Softbank на колосальну оцінку в 3,2 мільярда доларів

Логістичний стартап Flexport підняв раунд під керівництвом Softbank на колосальну оцінку в 3,2 мільярда доларів

Експедиторська компанія Flexport, яка займається авіаційними і морськими перевезеннями, що базується в Сан-Франциско, заявляє, що отримала нове фінансування на суму 1 млрд. дол. США під керівництвом SoftBank Vision Fund.

Більш ранні покровителі компанії, в тому числі Фонд засновників, DST Global, Cherubic Ventures, Susa Ventures і SF Express, брали участь в раунді, який, як повідомляється, оцінює вартість компанії в 3,2 млрд. дол.

Як раніше повідомляло видання Forbes, Flexport отримав дохід в 471 млн. дол. у минулому році, в порівнянні з 224,8 млн дол. у 2017 році, частково завдяки деяким клієнтам, які, за словами компанії, витрачають більше 10 млн. дол. у рік на допомогу Flexport в управлінні своїми каналами поставок.

Генеральний директор Райан Петерсен повідомляє Forbes, що зараз в компанії працюють 1066 чоловік в 11 офісах і чотирьох складах по всьому світу.

Раніше компанія підняла 305 мільйонів доларів за п'ять раундів, в тому числі, зовсім недавно, в квітні 2018 року, за даними Crunchbase.

Flexport конкурує з багатьма іншими експедиторами, які орієнтовані на порівняння цін, а також допомагають своїм клієнтам бронювати і відстежувати перевезення. Але його мета, мабуть, полягає в тому, щоб більш безпосередньо конкурувати з такими важкоатлетами, як DHL, FedEx і UPS. В кінці 2017 році компанія заявила, що починає чартер власних літаків.

Довідково

Flexport – це транспортно-експедиторська і митно-брокерська компанія, зі штаб-квартирою в Сан-Франциско, Каліфорнія. Компанія була запущена Райаном Петерсеном, випускником UC Berkeley та Columbia Business School в березні 2013 року.

Flexport переміщує вантажі по всьому світу по повітрю, океану, залізниці і вантажівками для провідних світових брендів. Компанія об'єднує потужне програмне забезпечення для контролю над ланцюжком поставок.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x