Київ залучить близько мільярда гривень для ремонту доріг

Київ залучить близько мільярда гривень для ремонту доріг

Під час брифінгу першого заступника голови Київської міської державної адміністрації Геннадія Пліса, а також виконувача обов’язків Київської міської митниці Сергія Тупальського було повідомлено, що Київ отримає близько одного мільярда гривень для проведення ремонту доріг через зростання доходів митниці.

За словами Геннадія Пліса, у минулому році Київ встановив рекорд ремонту доріг – ремонтні роботи було проведено на 200 кілометрах. Цього ж року очікується зростання даного показника.

Як стверджує Сергій Тупальський, у поточному році столична митниця виділила на ремонт доріг у 2,5 рази більше коштів, ніж у аналогічному періоді минулого року.

За даними «Укравтодора», митниці дадуть змогу місцевим бюджетам отримувати значно більше коштів задля проведення ремонтних робіт на дорогах.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x