КYIV SMART CITY ’17. Майбутнє за smart містами.

КYIV SMART CITY ’17. Майбутнє за smart містами.

3 листопада 2017 року у Києві відбувся #KyivSmartForum’17. Захід об‘єднав кращих урбаністів, провідних інфраструктурних експертів зі всієї України, близького і далекого зарубіжжя та ключових інтеграторів.

Ідеєю заходу стала популяризація тематики smart city в цілому, формування цілісного, стратегічного бачення інтеграції передових smart рішень фактично в усі сфери життєдіяльності сучасного містянина.

У вітальній промові Віталій Кличко, Голова Київської міської державної адміністрації, повідомив про впровадження електронного квитка у 2018 році в громадському транспорті, а також про збільшення кількості камер спостереження об’єднаних в одну систему.

"Київ став п'ятим містом в світі де був впроваджений безконтакт в транспорті. Крім того, столиця стала першим містом в світі де прив'язали той самий безконтакт до будь-якої банківської картки MasterCard. Зараз платежі такого формату в Києві працюють в метро, фунікулері, швидкісному трамваї, автобусах і паркоматах. Цікава цифра: з моменту запуску безконтактних платежів, даною послугою в Київському метрополітені скористалися вже понад 14,5 млн осіб. А в день відбувається до 52 тисяч оплат за цією технологією" -  зазначив у своїй промові на Kyiv Smart City Forum '17 Сергій Францішко, Віце-президент з розвитку бізнесу Mastercard в Україні, Молдові, Грузії та Центральній Азії.

Розумне місто – зручне і зрозуміле для кожного місто.

 

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x