Компанія «Нібулон» розпочала будівництво нового перевантажувального терміналу в Запорізькій області

Компанія «Нібулон» розпочала будівництво нового перевантажувального терміналу в Запорізькій області

Компанія «НІБУЛОН» розпочала будівництво нового перевантажувального терміналу в с.Тернівка Вільнянського району Запорізької області. Уже понад місяць на об'єкті ведуться активні будівельні роботи. Про це повідомляє газета Позиція.

«Введення в експлуатацію нового підрозділу заплановано на червень 2019 року. Сума інвестицій в реалізацію проекту складе $ 19 млн», - уточнили в прес-службі компанії.

Очікується, що в ході будівництва буде забито близько 3,5 тис. паль, завезено 100 тис. м³ грунту, виготовлено 13,6 тис. м³ бетонних конструкцій і забетоновані більш 29,4 тис. м³, змонтовано 3,64 тис. т металоконструкцій, а також побудований причал.

Власними зусиллями «НІБУЛОН» проведе днопоглиблення 1821 м лівої притоки Дніпра - р. Плоска Осокорівка - для забезпечення водного підходу до перевантажувального термінала. В результаті днопоглиблювальних робіт з дна річки буде вилучено 286 тис. м³ грунту.

У будівництві чергового високотехнологічного терміналу компанії буде задіяно близько 1,5 тис. чоловік з 70 підрядних організацій практично зі всієї України.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x