Компанія BYD Company Limited розглядає можливість розміщення потужностей з виробництва на території України

Компанія BYD Company Limited розглядає можливість розміщення потужностей з виробництва на території України
 
Компанія BYD Company Limited розглядає можливість розміщення потужностей з виробництва літієвих батарей для електробусів та електромобілів на території України, а також експансію на європейський ринок. 
 
Про це йшлося у ході зустрічі міністра інфраструктури України Володимира Омеляна з керуючим директором BYD Company Limited на європейському ринку паном Ісбрандом Хо (Isbrand Ho), повідомляє прес-служба Мінінфраструктури.

«Україна має унікальний потенціал для розміщення виробничих потужностей та безбар’єрного експорту в ЄС завдяки Угоді про асоціацію України з ЄС та сприятливій економічній ситуації» - відзначив керуючий директор BYD на європейському ринку пан Ісбранд Хо.

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян запросив представників компанії BYD відвідати Україну для вивчення внутрішнього ринку та зустрічей з українським бізнесом для побудови подальшої кооперації.

«Україна вітає бажання найбільшого виробника електротранспорту та літієвих батарей компанію BYD серйозно розглядати Україну, як плацдарм для виходу на європейський ринок» - відмітив очільник Міністерства інфраструктури.

З 4 по 10 червня 2018 року Міністр інфраструктури України Володимир Омелян перебуває з візитом у Китайській Народній Республіці. Програмою візиту передбачена участь Володимира Омеляна у 9-му Міжнародному форумі з питань інвестицій, будівництва інфраструктури. Запланована також низка двосторонніх зустрічей з представниками національної Комісії з розвитку та реформ КНР та провідних компанії, які працюють у сфері транспорту та інфраструктури.

Довідково

BYD Company Limited виробник автомобілів, автобусів, автонавантажувачів, акамуляторів та вантажівок розташований в Шеньчжені (Китай). BYD Auto є дочірньою компанією фірми BYD Company Ltd, яка вперше заявила про себе в 1995 році. Компанія BYD сьогодні є світовим лідером у виробництві акумуляторних батарей і систем економії енергії.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x