Комітет цифрової інфраструктури та зв'язку Експертної ради при МІУ провів підсумкове засідання

Комітет цифрової інфраструктури та зв'язку Експертної ради при МІУ провів підсумкове засідання

У середу, 6 лютого, відбулося звітне засідання комітету цифрової інфраструктури та зв'язку Експертної ради при Міністерстві інфраструктури України, за підсумками діяльності за 2018 рік.

У засіданні прийняв участь голова Експертної ради при МІУ, голова ГО "Всеукраїнський центр реформ транспортної інфраструктури", - Володимир Наумов.

У ході засідання обговорювалися проблеми забезпечення участі громадськості:

  • у процесі стратегічного планування, підготовки пропозицій до планів пріоритетних дій Уряду та планів діяльності міністерства з питань, що належать до його компетенції;
  • бюджетному процесі на рівні Міністерства з метою забезпечення ефективного використання бюджетних коштів у сфері безпеки на транспорті;
  • координації залучення, надання та використання міжнародної фінансової допомоги у сфері цифрової інфраструктури.

За результатами обговорення питань на засіданні було вирішено: помірно та позитивно оцінювати взаємодію з Директоратом цифрової інфраструктурі в 2018 році, а також було складено план роботи на 2019 рік.

Нагадуємо, що комітет відкритий до співпраці та участі профільних фахівців що зацікавлені в розвитку цифрової інфраструктури та зв'язку. Стати членом Комітетів Експертної ради при Міністерстві інфраструктури України.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x