Комітет дорожнього господарства Експертної ради при МІУ провів підсумкове засідання

Комітет дорожнього господарства Експертної ради при МІУ провів підсумкове засідання

У понеділок, 4 лютого, відбулося підсумкове засідання роботи Комітету дорожнього господарства Експертної ради при МІУ в 2018 році.

У засіданні прийняли участь голова Комітету Гриненко А.О., Члени Комітету: Питель Л.С., Олійник В., Петрощук А.В., Стьожка В.В.

За результатами обговорення питань дорожньої галузі на засіданні було вирішено:

1) За підсумками роботи Комітету дорожнього господарства Експертної ради при Міністерстві Інфраструктури України за 2018 рік затвердити Звіт роботи Комітету.

2) Затвердити план роботи Комітету дорожнього господарства Експертної ради при Міністерстві Інфраструктури України на 2019 рік.  

3) Вирішили, що наступне засідання Комітету планується провести 27.02.2019р., та члени комітету до 20.02.2019р. нададуть пропозиції до порядку денного.

Нагадуємо, що комітет відкритий до співпраці та участі профільних дорожніх фахівців що зацікавлені в розвитку дорожньої галузі. Стати членом Комітетів Експертної ради при Міністерстві інфраструктури України.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x