Канада і Каліфорнія підписали угоду про співпрацю, щодо скорочення забруднення повітря

Канада і Каліфорнія підписали угоду про співпрацю, щодо скорочення забруднення повітря

Новий меморандум  дозволить Каліфорнії і Канаді обмінятися технічною інформацією та кращими методами в сфері регулювання чистих видів палива в якості зобов'язання по скороченню викидів при транспортуванні.

Об'єднавшись, щоб скоротити забруднення повітря і допомогти в боротьбі зі зміною клімату, міністр навколишнього середовища та зміни клімату Канади- Кетрін МакКенна і голова Ради з повітряних ресурсів Каліфорнії- Мері Ніколс підписали нову угоду про співпрацю для просування більш чистих транспортних засобів та палива.

Майже чверть викидів шкідливого газу в Канаді і більше 40 відсотків каліфорнійських викидів припадає на транспортний сектор, тому більш чисті транспортні засоби та пальне можуть внести величезний внесок в досягнення цілі в сфері клімату та чистого повітря. Каліфорнія, п'ята за величиною економіки в світі, визнана світовим лідером в області екологічно чистих перевезень.

Меморандум зобов'язує обидва уряди до спільної роботи по розробці відповідних правил для скорочення викидів шкідливих газів від легкових автомобілів, для таких , як в Канаді, Каліфорнії і 13 американських штатів, які прийняли стандарти Каліфорнії. В даний час Канада переглядає свої стандарти для транспортних засобів малої вантажопідйомності, щоб люди могли їздити на економічних автомобілях, які знижують забруднення і знижують витрати на паливо.

Партнерство дозволить Канаді і Каліфорнії спільно працювати над прискоренням впровадження транспортних засобів з нульовим рівнем викидів, таких як електромобілі. 

Співпраця буде приймати різні форми, включаючи створення робочої групи, яка буде збиратися щорічно, обмін інформацією про політику та розроблення програм, забезпечення нарощування потенціалу та технічної підтримки, обмін персоналом, спільні дослідження та розробки, а також спільна організація тренінгів. 

Мері Ніколс, голова Каліфорнійського ради з повітряним ресурсів, відзначила, що: «Каліфорнія і Канада зміцнює своє партнерство, ми погоджуємося, що більш чисті транспортні засоби та паливо матимуть вирішальне значення для боротьби зі зміною клімату та  очищення повітря ».

Кетрін МакКенна- міністр охорони навколишнього середовища і зміни клімату, прокоментувала: «Це хороша новина, що Канада буде ще тісніше співпрацювати з Каліфорнією в боротьбі зі зміною клімату за допомогою більш чистих автомобілів, вантажівок і палива. Спільна робота означає розширення ринку чистих автомобілів в Північній Америці, надаючи канадцям більше можливостей заощадити на паливі і скоротити забруднення навколишнього середовища. Нам необхідно просувати чисті технології і зробити їх доступними для всіх ».

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x