Кабмін продасть акції Укрзалізниці, Укрпошти та ще низки підпримств

Кабмін продасть акції Укрзалізниці, Укрпошти та ще низки підпримств

Як повідомляє ВЦРТІ, на засіданні Кабінету міністрів України 15 січня, було прийнято рішення про продаж частки акцій низки підприємств, що належать державі.

 

Зі стратегічних підприємств транспортної галузі, можна відзначити: Укрзалізницю, Укрпошту та “Український науководослідний інститут авіаційної технології" держава залишить за собою 50% та одну акцію цих компаній.

Підприємства що не підлягають приватизації, в транспортній галузі це - “Центральне конструкторське бюро “Протон”, Харківський завод спеціальних машин, Державне підприємство “Антонов”, Державне підприємство “Дослідно-проектний центр кораблебудування”, Державне підприємство “Львівський державний авіаційноремонтний завод”, Державне підприємство “Одеський авіаційний завод”.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x